0911 106 078

Služby

Facility management

Poskytujeme komplexné služby v oblasti integrovaného facility manažmentu, v rámci ktorého realizujeme upratovanie všetkých druhov priestorov, správu a údržbu budov, energetický manažment, bezpečnostné služby, recepčné služby a podporné administratívne služby.

Tieto služby je možné kombinovať rôznymi spôsobmi podľa potrieb klienta. Takmer všetky služby zastrešujeme vlastnými silami.

„Jeden poskytovateľ, jedno riešenie.“

Upratovacie služby

Komplexné upratovacie služby pre priemysel, administratívu, verejnú správu, hotelierstvo, nemocnice, nákupné centrá, letiská i lietadlá. Samozrejmosťou je hygienický program, priemyselné rohože, služby práčovne a všetok ostatný servis spojený s upratovaním.

Viac ako 20 rokov našich skúseností je pre vás zárukou spoľahlivosti, flexibility a profesionality.

Technická správa budov

Komplexná starostlivosť o technický stav nehnuteľností, všetky služby pod jednou strechou. Predlžujeme životnosť a zvyšujeme hodnotu majetku, zabezpečujeme bezproblémovú a bezpečnú prevádzku budov našich klientov. Ponúkame vám prevádzku technológií, preventívnu údržbu technológií, bežnú údržbu a opravy, letnú a zimnú údržbu vonkajších plôch, energetický manažment, kontrolu a riadenie ochrany pred škodcami (deratizácia, dezinfekcia, dezinsekcia) a odpadové hospodárstvo.

Technická správa od nás = úspora, životné prostredie, zhodnotenie, efektívnosť, spokojnosť.

Strážne služby

Naša spoločnosť je držiteľom licencie na prevádzkovanie strážnej služby podľa § 3 písm. a), b), c), d), e), f), g), h) zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti. Našim klientom poskytujeme ochranu majetku a osôb, ochranu majetku a osôb pri preprave, zabezpečovanie poriadku na mieste zhromažďovania osôb, prevádzkovanie zabezpečovacieho systému alebo poplachového systému, prevádzkovanie ich častí, vyhodnocovanie narušenia chráneného objektu alebo chráneného miesta, vypracúvanie plánu ochrany.

Podporné služby

Spoločnosť Klinton, s.r.o. vám ponúka outsourcing recepčných služieb v nadštandardnej kvalite. Vyhľadávanie, zaškolenie recepčných, až po zabezpečenie profesionálneho chodu recepcie a všetkých požadovaných činností podľa vašich potrieb a prianí. Vždy úsmev na tvári, príjemné vystupovanie, ochota a profesionalita, viacjazyčnosť, firemný dress code. Sústreďte sa na svoje kľúčové činnosti a tieto služby nechajte na nás. Sme profesionáli.

Poskytli sme naše služby pre viac ako 500 B2B klientov po celom Slovensku.

SME TU PRE VÁS A PRE VAŠE POHODLIE

Čo môžeme pre vás urobiť?

POZRITE SI TIEŽ